Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

ROZWODY

Rozwód,  separacja,  podział majątku, kontakty z dziećmi                                                  

Decyzja o rozwodzie lub separacji to jedna z najtrudniejszych decyzji życiowych, która bez wątpienia przysparza wiele emocji i stresu. Kiedy rozwód lub separacja staje się koniecznością bez względu na to czy jesteś stroną, która tę decyzję podjęła czy też przeciwną potrzebna jest Ci profesjonalna obsługa prawna.

 

Do Państwa należy decyzja czy wystąpić o separację czy o rozwód bez orzekania o winie czy z orzeczeniem winy. Do naszego zespołu należy natomiast ocena przesłanek rozwodowych, opracowanie strategii prowadzonej sprawy, ustalenie kwestii dotyczących kontaktów z małoletnimi dziećmi czy też alimentów na rzecz małoletnich dzieci i/lub współmałżonka.

 

Oferujemy pomoc prawną przy wszelkich formalnościach związanych z założeniem sprawy o rozwód lub separację, przystępujemy do negocjacji ze współmałżonkiem lub jego pełnomocnikiem, prowadzimy postępowania sądowe aby zniwelować ujemne skutki rozwodu czy separacji jak również pomagamy rozwiązać kwestię dot. podziału majątku dorobkowego małżonków,  rozdzielności majątkowej czy też sposobu korzystania ze wspólnego lokalu mieszkalnego/nieruchomości będącego własnością stron. W tym zakresie współpracujemy również z kancelarią notarialną aby zapewnić rzetelną i kompleksową obsługę naszych Klientów.

 

Nasz profesjonalny zespół adwokatów i prawników jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. 

User Login