Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

ALIMENTY

Alimenty, alimenty, alimenty...                                                                                                                            

Alimenty na dziecko, to kolejny spór między rodzicami. Rzadko kiedy udaje się ugodowo ustalić wysokość alimentów. W toku postępowania przed sądem należy wykazać szereg okoliczności, które stanowią podstawę do ustalenia wyroku sądu.

Pozywasz o alimenty czy jesteś pozwany o zapłatę alimentów? Znamy temat z obu stron, pomagamy zarówno powodom jak i pozwanym. Daje nam to doskonały ogląd procesu o alimenty oraz biegłość w taktyce  procesowej. Znamy wszystkie argumenty.

Jakie wydatki można uwzględnić przy obliczaniu wysokości kosztów utrzymania dziecka? Jaki standard utrzymania powinny zapewniać alimenty? W jakiej części powinny być ponoszone przez każdego z rodziców?  

Pytań jest mnóstwo. Bogate doświadczenie pozwala nam przeprowadzić klientów przez proces o alimenty.

Naszym największym sukcesem jest wypracowanie porozumień w formie ugody, dzięki czemu zaoszczędzamy czas a przede wszystkim nerwy i zmartwienia naszym Klientom, unikając procesu przed sądem. Gdy już dojdzie do procesu przed sądem nie obawiamy się bronić stanowiska naszych mocodawców.

Tobie także pomożemy przejść przez proces o alimenty! Zapraszamy do kontaktu.

 

adw. Ingemara Grom                    adw. Agnieszka Bogłowska                        adw. Justyna Lenart

 

     501 519 104                                        501 052 756                                           669 470 925

User Login