Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

AUDYTY PRAWNE NIERUCHOMOŚCI

Due dilligence nieruchomości pozwala na zbadanie stanu prawnego nieruchomości.  

Przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości warto zwrócić się do naszych specjalistów.

Dokonując analizy prawnej nieruchomości nie poprzestajemy jedynie na zbadaniu księgi wieczystej. Jeżeli przedmiotem audytu jest nieruchomość gruntowa, w spektrum naszego zainteresowana znajdzie się np. ustalenie czy dla obszaru w którym znajduje się działka obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub czy została wydana deyzja o warunkach zabudowy. Jeśli inwestor zainteresowany będzie zakupem nieruchomości zabudowanej, do naszych zadań należeć będzie zweryfikowanie czy budynek został wybudowany zgodnie z przepisami, czy nie został wpisany do rejestru zabytków, a także czy w stosunku do nieruchomości nie toczy się postępowanie reprywatyzacyjne.

Najważniejszą częścią raportu z audytu jest podsumowanie zawierające wnioski końcowe. Wnioski wskazują na instnienie potencjalnego ryzyka dla inwestora, informują o nieścisłościach w dokumentacji związanej z nieruchomością, a przede wszystkim pozwalają inwestorowi podjąć swiadomą decyzję o zakupie nieruchomości.


adw. Ingemara Grom                    adw. Agnieszka Bogłowska                        

       501 519 104                                    501 052 756                                      

 

User Login