Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

firma w obliczu pandemii

 

firma w obliczu pandemii 

Nikt nie mógł przewidzieć tego czego właśnie doświadczamy. Nie wiadomo jakie skutki przyniesie w dłuższej perspektywie, ale już teraz koronawirus doprowadził do zmiany naszego stylu życia i modelu pracy.  

To trudny czas dla wszystkich przedsiębiorców, niosący ze sobą wiele niewiadomych. Właściciele firm będą musieli podjąć nadzwyczajne środki, aby doprowadzić do ustabilizowania sytuacji swoich przedsiębiorstw.

Część z nich będzie musiała ograniczyć działalność, czasowo zawiesić, część zmuszona zostanie do likwidacji działalności. Jak odnaleźć się w tym trudnym czasie? Jak przeprowadzić firmę przez okres kryzysu i przestoju w pracy tak, aby generować jak najmniej kosztów, a jednocześnie by zachować moce produkcyjne kiedy nasz biznes znów będzie funkcjonować.

Rozważasz rozwiązanie albo zmianę treści łączących Cię umów które teraz generują wyłącznie koszty? Planujesz redukcję zatrudnienia? Zastanawiasz się jak uniknąć odpowiedzialności za niedotrzymanie warunków zawartej wcześniej umowy a wykonywanej w czasie pandemii?  

Nasi prawnicy pozostają do Państwa dyspozycji. Oferujemy przeprowadzanie analiz zawartych umów ze szczególnym uwzględnieniem zasad odpowiedzialności  stron w obliczu pandemii, doradztwo przy renegocjacji warunków obowiązujących umów.  

W razie konieczności wytoczenia kontrahentowi procesu o zapłatę należności za wykonaną pracę, o zmianę warunków umowy lub jej rozwiązania, oferujemy opracowanie strategii procesowej oraz zastępstwo procesowe przed Sądem.  

Doradzamy w zakresie restrukturyzacji spółek zagrożonych niewypłacalnością, oferujemypomoc prawną dłużnikom oraz wierzycielom w toku postępowania upadłościowego. 

 

 

User Login