Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

WYPADKI KOMUNIKACYJNE

Odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne.                                                 

Odszkodowania za wypadki.

Bez względu na to czy w zdarzeniu drogowym brałeś udział jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta czy motocyklista, czy też inny uczestnik ruchu lądowego, wodnego czy też powietrznego lub też doznałeś wypadku przy pracy przysługuje Ci odszkodowanie powypadkowe.

Niezależnie od tego czy sprawca wypadku posiadał ubezpieczenie OC czy też zbiegł z miejsca zdarzenia lub był pod wpływem alkoholu pomożemy Tobie uzyskać należne odszkodowanie od podmiotu odpowiedzialnego za powstałe szkody.

Nasza Kancelaria dochodzi roszczeń z następujących ubezpieczeń: OC (odpowiedzialności cywilnej); AC (auto casco); NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków); zdrowia lub życia.

Pomagamy Klientom Kancelarii w trakcie likwidacji szkody z udziałem towarzystwa ubezpieczeniowego, na etapie przedsądowym dążąc do podpisania ugody sądowej satysfakcjonującej Klientów w zakresie wysokości uzyskanego odszkodowania, a także renty. Oferujemy kompleksową obsługę prawną spraw karnych, w których zmierzamy do wykazania winy sprawcy zdarzenia jak również prowadzimy postępowania cywilne dążąc do ustalenia odpowiedzialności podmiotów związanych z powstaniem szkody oraz zobowiązanych do ich naprawienia i uzyskania najkorzystniejszego odszkodowania.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Kancelarią.

Zadośćuczynienia za wypadki.

Osoby poszkodowane doznają wiele bólu i cierpienia na skutek traumatycznego zdarzenia jakim jest każdy wypadek z udziałem własnym czy też osób bliskich. Wiele osób niejednokrotnie decyduje się na samodzielną likwidację szkody i uzyskuje niesatysfakcjonujące odszkodowania zapominając, iż obok odszkodowania za szkody majątkowego należy mi się również zadośćuczynienie za szkody niemajątkowe.

W zależności od ustalonego stanu faktycznego Klientom co do zasady przysługuje: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę lub też poniesiony uszczerbek na zdrowiu, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej od sprawcy wypadku, towarzystwa ubezpieczeniowego w związku z polisą OC lub od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie aż do czasu przyznania zadośćuczynienia i/lub odszkodowania. Nasz zespół zajmuje się kompletowaniem dokumentacji, składaniem stosownych dokumentów, kontaktem z Towarzystwem Ubezpieczeniowym oraz reprezentacją Klientów przed sądami.

Nasza Kancelaria dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta uzyskuje dla Państwa satysfakcjonujące zadośćuczynienia zarówno na etapie przedsądowym i/lub w ramach postępowania cywilnego sądowego.

adw. Ingemara Grom                    adw. Agnieszka Bogłowska                        adw. Justyna Lenart

    501 519 104                                        501 052 756                                             669 470 925

 User Login